Produkcja

przewaga technologiczna

W 2020 roku oddaliśmy do użytku nową hale produkcyjną o powierzchni 2700 m ². Jest to jedna z największych i najnowocześniejszych fabryk e-płynów na świecie.

Zaawansowane technologie i innowacyjność pozwalają nam zrealizować każde zlecenie

Wytwarzanie liquidów w naszej fabryce oparte jest o w pełni zautomatyzowany i dedykowany dla nas proces produkcji. Linia produkcyjna została stworzona ściśle według naszych potrzeb. Stosujemy modułowe instalacje, dzięki czemu np. etykietowanie i pakowanie odbywa się na jednym zespole maszyn, co znacznie zwiększa wydajność i eliminuje pomyłki. Jako jedne z niewielu firm na rynku posiadamy celofoniarkę do pakowania wyrobów w folię ze złotym paskiem.

Naszą linię produkcyjną charakteryzuje:

– dokładność do 0,01 ml w buteleczce
– bardzo wysoka wydajność (20-25tys/maszynę/zmianę)
– ścisłe procedury procesów produkcyjnych
– precyzyjna aparatura pomiarowa
– 100% kontrola jakości na każdy etapie, wg norm ISO 9001:2015
– idealny dobór aromatów, powtarzalne proporcje składników
– komponenty najwyższej jakości od zaufanych dostawców

Wiedza poparta doświadczeniem

Najważniejszym czynnikiem odpowiedzialnym za sprawne funkcjonowanie linii produkcyjnej są zasoby ludzkie. Zatrudniamy wysokiej klasy doświadczonych specjalistów, którzy na co dzień dbają o wysokie standardy. Ich zadaniem jest stała kontrola zamawianych półproduktów i czuwanie nad poprawnością procesu produkcyjnego. Dlatego właśnie nasze wyroby doceniane są za wysoką jakość i powtarzalność.