Design

Bo najbardziej liczy się pomysł!

Jesteśmy działem kreatywnym, tworzymy, wymyślamy i wcielamy najlepsze z pośród naszych pomysłów w życie. Nasza praca jest również naszą pasją, a to z kolei rodzi najlepsze efekty.

Nasz dział kreatywny sprosta najcięższym wyzwaniom

Z każdym projektem staramy się nadawać nowego znaczenia słowu „design” w naszej branży. Nie korzystamy z podwykonawców, a całą pracę wykonuję nasz zespół doświadczonych i kreatywnych grafików. Nasza wiedza poparta jest setkami projektów wykonanych na przestrzeni ostatnich kilku lat stworzonych na potrzeby firmy czy klientów zewnętrznych.

Zespół

Nasz zespół kreatywny składa się z czterech pełnych pasji osób dla których praca o charakterze kreatywnym nie jest wyzwaniem, a stanowni czystą przyjemność.

Wyposażenie

Pracujemy na najwyższej klasy sprzęcie komputerowym zarówno na platformie Windows jak i Mac. Nasze procesory nie znają chwili wytchnienia, generując coraz to nowe pliki, których to wielkość mogłaby co po niektórym nieźle zawrócić w głowie.

Kreatywne rozwiązania

Kreatywność to nasza domena. Staramy się zawsze wyprzedzać konkurencję szukając coraz to ciekawszych rozwiązań graficznych opartych na panujących w świecie trendach. 

Wieloletnie doświadczenie

Sukces naszego działu oparty jest na wieloletnim doświadczeniu każdego z jego pracowników. Dobrze wiemy co robimy i jak wykonać naszą pracę możliwie najlepiej. Nawet najcięższe wyzwania nie stanowią dla nas większego problemu.

Marki OEM

Szukasz pomysłu na nową markę? Dla nas to nie problem! Nasz zespół regularnie bierze udział w tworzeniu wzorów marek własnych jak i tych realizowanych pod wymagania stawiane przez naszych klientów. 

Ciągle się doskonalimy

Lubimy to co robimy i robimy to z czystej pasji. Dzięki temu projekty przez nas realizowane są zawsze na najwyższym możliwym poziomie.

Posiadamy również wykwalifikowany dział druku dzięki czemu bardzo szybko możemy wcielić w życie najróżniejsze z pośród naszych pomysłów. Możliwość kontroli jakości druku już na poziomie etapu projektowego znacząco przyspiesza cały proces twórczy oraz zmniejsza margines błędu w postaci rozbieżności kolorystycznej już na finalnym produkcie.