Zostań naszym dystrybutorem

Nie czekaj, już dziś zadbaj o swoje interesy i dołącz do grona dystrybutorów Pinky Vape, ColinsS i EliquidCartel. Teraz możesz to zrobić jeszcze szybciej i zupełnie bezproblemowo.

Współpracując z nami masz pewność, że sprzedajesz swoim Klientom najlepszy jakościowo liquid, w pełni dostosowany do wymogów Dyrektywy Tytoniowej. Gwarantujemy Ci stałą dostępność towaru oraz elastyczne i bardzo atrakcyjne warunki handlowe.

Jeśli interesuje Cię produkcja marki własnej, niezwłocznie skontaktuj się z nami drogą mailową lub telefoniczne. Odpowiednie namiary znajdziesz na naszej podstronie z danymi kontaktowymi.

Tylko trzy kroki dzielą Cię od rozwoju swojego biznesu!

pinkyvape
saltshaker
shotshaker
bez-nazwy-2

1.

1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy

W odpowiednie pola wpisz swoje dane rejestrowe oraz adres do wysyłki, a następnie skomponuj swoje pierwsze zamówienie.

Uwaga! Zamawiasz towar w opakowaniach zbiorczych (10 szt.), dlatego w pola z ilością sztuk danego smaku i mocy wpisujesz liczby 10, 20, 30….

Następnie wyślij je na adres e-mail maciej@w2w.pl wpisując w tytule wiadomości “NOWY KLIENT”. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia warunków handlowych. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie.

 

2.

2. Realizacja zamówienia

Po ustaleniu warunków handlowych rozpoczniemy proces realizacji zamówienia, zazwyczaj zajmuje nam to nie więcej niż 48 godzin.

3.

3. Odbierz paczkę

Po kolejnych 24 godzinach kurier dostarcza Ci przesyłkę z towarem i możesz zaczynać sprzedaż.

Nasi klienci

Kilkuletnie doświadczenie w branży poświęconej sprzedaży liquidów do elektronicznych papierosów zaowocowały nie tylko sporą liczbą zdobytych kontaktów, ale i uznaniem u naszych obecnych jak i nowych klientów. Jako firma zawsze staramy się traktować każdego z nich w sposób indywidualny podczas każdorazowej współpracy, niezależnie od stażu naszej relacji jak i wielkości zamówienia. Takie podejście pozwala nam budować most porozumienia stanowiący solidny fundament do dalszej owocnej współpracy.

Różne Podmarki
Produktów
Oficjalnych dystrybutorów
Zadowolonych klientów

Nie wierzysz? W takim razie nie zwlekaj dłużej, już dziś dołącz do grona naszych stałych klientów i bezpośrednio poczuj jakość usług oferowanych przez naszą firmę.