Dlaczego my?

Doświadczenie


Jesteśmy firmą, która nieprzerwanie, od 2009 roku, bierze czynny udział w rozwoju rynku e-papierosów i e-liquidów w Polsce i Europie. Początkowo zajmowaliśmy się importem e-papierosów, akcesoriów i e-liquidów, które sprzedawaliśmy w Polsce i krajach Unii Europejskiej pod marką ColinsS. Jako pierwsi wprowadziliśmy e-papierosy do sprzedaży w kanale tradycyjnym i w sieciach handlowych, dzięki czemu stały się one dobrem łatwo dostępnym. Z czasem zrezygnowaliśmy z importu na rzecz własnej produkcji, którą kontynuujemy z powodzeniem do dnia dzisiejszego. Z naszego laboratorium i linii produkcyjnej wyjeżdża codziennie kilkanaście tysięcy butelek liquidów, które trafiają na rynki Unijne i do Państw byłego Związku Radzieckiego.

Zobacz więcej

Pasja


Żeby stworzyć dobry liquid potrzebne są dobre surowce, receptura i park maszynowy. Żeby stworzyć wyjątkowy liquid potrzebna jest pasja. Sercem naszej firmy jest laboratorium, w którym wykwalifikowani chemicy wyznaczają trendy produkcyjne. Praktycznie codziennie powstaje nowy smak, który przechodzi testy jakości, a następnie wysyłany jest do oceny vaperskim kiperom. W magazynie prób na swoją kolej oczekują dziesiątki smaków. Każdy z nich powstał w wyniku naszej miłości do łączenia smaków i aromatów.

Zobacz więcej

Jakość


Sukces rynkowy naszych liquidów to efekt szczególnej dbałości o jakość. Wdrożenie norm ISO 9001 stanowi potwierdzenie naszych założeń co do wysokiego poziomu jakości. Realizujemy go już na etapie zakupu półproduktów, z których powstają nasze liquidy – dokonujemy ich wyłącznie u sprawdzonych europejskich producentów. Nasze laboratorium i linia produkcyjna bez wątpienia należą do europejskiej czołówki pod względem zaawansowania technologicznego i przygotowania merytorycznego pracowników. Dzięki temu nasi Klienci mają stałą gwarancję, że liquidy, które im oferujemy mają zawsze tą samą wysoką jakość.

Polityka Jakości

Kilka słów o nas

Way2Web Sp. z o.o. to czołowy europejski producent liqidów do e-papierosów. Z powodzeniem kontynuujemy tradycję marki ColinsS, z którą w 2009 roku rozwijaliśmy rynek vaperski w Polsce i Europie. Jesteśmy producentem liquidów Pinky Vape, ColinsS i E-liquidCartel, marek, które zdobyły uznanie milionów vaperów w całej Europie. Mocny pion naszej

działalności to produkcja OEM, czyli marek własnych Klienta. Liquidy z naszej fabryki można spotkać na wymagajacych rynkach zachodnioeuropejskich. Nasi Klienci cenią sobie współpracę z nami ze względu na wysoką jakość produktów, elastyczność przy ustalaniu warunków współpracy, kompleksową obsługę i konkurencyjne ceny.

Czy wiedziałeś!

Z dniem 20 maja 2017 roku w całej Unii Europejskiej zaczną obowiązywać nowe przepisy regulujące obrót elektronicznymi papierosami i liquidami. Aby móc wprowadzać swoje produkty do obrotu po tym dniu, każdy producent musi przeprowadzić szereg badań na produkowanych przez siebie liquidach, dostosować je do rygorystycznych wymagań i dokonać poprawnego zgłoszenia. Z przyjemnością infomujemy, że z powodzeniem dokonaliśmy zgłoszeń dla wszystkich naszych marek oraz dla produktów powstających na zlecenie Klientów. Daje to Państwu gwarancję ciągłości współpracy po wejściu w życie Dyrektywy Tytoniowej.

Co nas wyróżnia? Nasze marki!

Wyróżnia nas pasja tworzenia. Stale stale monitorujemy rynek komponentów, zwłaszcza aromatów, gdzie szukamy inspiracji do tworzenia nowych smaków liquidów. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wyrafinowanym potrzebom smakowym i zrealizować każde zlecenie. Właśnie dzięki pasji udało nam się nawiązać i z powodzeniem realizować współpracę z czołowymi europejskimi markami liquidów.

Kolejną rzeczą, która nas wyróżnia są nasze autorskie marki własne. Poniżej znajdziesz więcej informacji na ich temat:

EliquidCartel – najnowsza marka Way2Web, słodkie, custardowe liquidy o gęstych proporcjach. Dostępne w 8 smakach i 4 mocach o zawartości nikotyny (0, 1.5, 3, 4.5 mg). Ta marka premium skierowana jest do wytrawnych vaperów; została doceniona przez rynki zachodnioeuropejskie.

Pinky Vape – marka ciesząca się największą popularnością w Polsce. Wysokiej jakości liquid o zoptymalizowanych proporcjach, występuje w niemal 30 smakach i 5 zawartościach mocy nikotyny (0, 3, 6, 12, 18 mg). Swoją popularność zawdzięcza oryginalnej linii smaków spełniających oczekiwania vaperów, kontrowersyjnym nazwom oraz konkurencyjnej cenie.

Colinss – doceniony przez rynki Zachodniej Europy. Występuje w 5 mocach: 0, 3, 6, 12, 18. Elegancka oprawa graficzna i ekskluzywny zestaw smaków pozwoliły uplasować ten produkt wśród marek premium.

Branding concept with notebook, brand tag and product box and coffee on work desk